ADWOKAT ŁUKASZ LECYK
ROZWÓD, ALIMENTY, WŁADZA RODZICIELSKA

WŁADZA RODZICIELSKA / KONTAKTY

Małżeństwa (ale również osoby w „wolnych związkach”), które posiadają dzieci, muszą uregulować wiele spraw, które dotyczą ich podopiecznych, nie tylko wtedy, gdy dochodzi do rozwodu, ale także w przypadku separacji czy konfliktów w związku. Najczęściej są to kwestie alimentów, władzy rodzicielskiej oraz ustalenia opieki nad małoletnimi. Każde z tych zagadnień może stanowić kwestię sporną, która prowadzi do jeszcze większego poróżnienia małżonków lub partnerów.

Najlepszym rozwiązaniem, do którego zachęcają sądy, jest wypracowanie porozumienia dotyczącego sprawowania władzy rodzicielskiej oraz utrzymywania kontaktów z dziećmi. Niestety, zdarza się, że dojście do porozumienia z różnych względów nie jest możliwe, a podczas negocjacji dochodzi jedynie do eskalacji konfliktu. W takich sytuacjach to sąd rozstrzyga odnośnie sprawowania władzy rodzicielskiej oraz opieki nad małoletnimi. Wtedy przydaje się pomoc, którą zaoferować może doświadczony adwokat.

Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znalazłeś/-aś, jestem w stanie Ci pomóc. Wspólnie poszukamy rozwiązań najbardziej korzystnych dla Twojej rodziny. Jako doświadczony adwokat, specjalizujący się w prawie rodzinnym, oferuję kompleksową pomoc w tym zakresie. Postępowania w sprawie opieki nad dzieckiem należą do szczególnie trudnych i delikatnych. Pomogę ci przejść przez nawet najbardziej skomplikowane rozprawy. Odwiedź moją Kancelarię w Lublinie i zawalcz o swoją rodzinę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKATEM